Gaisras suniokojo nežinomą skaičių meno kūrinių, bet tokie įspūdingi daiktai, kaip erškėčių vainikas, kuris, kaip manoma, buvo uždėtas Jėzui Kristui per nukryžiavimą, ir XIII amžiaus tunika, kurią vilkėjo Prancūzijos karalius Liudvikas IX Šventasis, buvo išsaugoti. Trys kryžiai nušvito Prancūzijos vėliavos mėlyna, balta ir raudona spalvomis. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo pirmą kartą prieš grąžinant ar darbo ginčą prieš mus. Tas šulinys, tiesa, jau seniai iškastas, bet užverstas vištų mėšlu, kiaulių loviais ir visokiu menkesniu šlamštu, ir tie miestiečiai vyrai iš tokios peklos turi padaryti rojų. Jeigu tu mus kvietei, sako šulniažmogiai, tai turi tikėti, mokėk pinigus ir sandėris baigtas.

Gruodžio 4 d.

varpos tvirtinimo daryti

Anykščiuose prasideda Kalėdų metas — miesto centre bus įžiebta šventinė eglė ir paskelbtas Kalėdų rezidencijos renginių startas. Gruodžio 3 d. Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje bus pagerbtas šių metų Anykščių Teresės Mikeliūnaitės kultūros premijos laureatas, šios gimnazijos istorijos mokytojas ir Anykščių Teresės Mikeliūnaitės kraštotyros ašara varpą valdybos narys Gintaras Ražanskas.

pilnas varpos išsiurbimas

Anykščių Šv. Mato bažnyčioje bus prisimintas Monsinjoro Alberto Talačkos metis. Nuo 17 val.

kaip įtikti vyro varpui

Mišios už kun. Albertą Talačką.

vyrų erekcijos disfunkcijos priežastys

Renginio metu bus pagerbtos įmonės, kurios buvo įkurtos m. Renginį ves komikas Paulius Ambrazevičius, renginio metu savo dainomis džiugins Evelina Sašenko.

o jei varpa nebus atidengta

Pasaulio anykštėnų bendrija, artėjant Vėlinėms, kviečia prisiminti ne tik išėjusius savo artimuosius, bet ir anykštėnus, palaidotus senųjų kapinių teritorijoje, prie Anykščių koplyčios. Spalio 22 d.

erekcija masažo metu vyrams

Anykščių koplyčioje — Pasaulio anykštėnų kultūros centre rengiamas A. Baranausko ir A. Atlikėjai: Virginija Kochanskytė idėjos autorė, režisierė ir aktorėKristina Siurbytė ir Andrius Apšega Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai ir Beata Vingraitė pianistė.