Visi yra skirtingi, ir tai yra nuostabu. Ji tuoj pat pasidaro didelė ir kieta.

Organiatorių archyvo nuotr.

Įrašų naršymas

Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams. Penio pompa — itin universalus intymus aksesuaras.

varpos pokalbis

Vieni vyrai ją naudoja kaip prietaisą erekcijos sutrikimams gydyti, o kitiems ji tiesiog suteikia kvapą gniaužiančią stimuliaciją. Tipinė pompa sudaryta iš ilgo plastikinio cilindro, rankinės arba automatinės pompos bei guminio arba silikoninio žiedo.

Priešlaikinė ejakuliacija - svetainiuparduotuve.lt

Šis žaisliukas yra visiškai saugus naudoti bei efektyvus siekiant tiek malonumo, tiek gydymo. Vis dėlto, nesusipažinus su juo iš arčiau galima rimtai sau pakenkti. Kaip ji veikia?

varpos pokalbis

Pagrindinė penio pompos funkcija — padėti vyrui pasiekti varpos pokalbis ir išlaikyti ją ilgiau. Toks efektas pasiekiamas vakuumu, kuris pompos cilindre apspaudžia varpą iš visų pusių ir taip suaktyvina kraujotaką būtent varpos pokalbis šią kūno vietą.

Komplektą dažnai sudaro ne tik pati penio pompabet ir varpos žiedas jeigu ne, jį galima įsigyti atskirai. Kai pasiekiama erekcija, pastarąjį rekomenduojama iškart užmauti ant varpos.

Ko vyrai jokiu būdu neturėtų pamiršti padaryti po sekso - DELFI Gyvenimas Varpos pokalbis Nepatogūs klausimai su Radistais — svečiuose Nijolė Pareigytė-Rukaitienė Realiame gyvenime vyras po intymios sueities turi varpos pokalbis, nors mažai kas apie tai kalba, rašoma menshealth. Jo teigimu, seksas sunkiai įsivaizduojamas be trinties, įvairių skysčių, odos dalelių ir pan. Zampellos teigimu, prausimasis po dušu varpos pokalbis apsiplovimas kriauklėje — tinkamai būdai, jei tik tai daroma kruopščiai. Nepatogūs klausimai su Radistais — svečiuose Nijolė Pareigytė-Rukaitienė Su drėgnu rankšluosčiu arba servetėlėmis pašalinamos odos dalelės, skysčiai, tačiau muilas patikimiausiai varpos pokalbis bakterijas ir saugo nuo infekcijų, ypač po analinio sekso. Susiję straipsniai Apipjaustymas: ir pliusai, ir minusai 22 Kodėl po seksualinių santykių vyrams reikia apsiplauti penį?

Taip sutekėjęs kraujas sulaikomas sustandėjusiame pasididžiavime ir šis ilgiau išlieka erekcijos būsenoje. Nors daugeliui atrodo, jog penio pompą naudoti labai paprasta, padarius net menkiausią klaidą galima patirti liūdnų, intymiai sveikatai galinčių pakenkti padarinių. Geriausia naudotis priemone tokia eiga: Visų pirma, rekomenduojama nusiskusti aplink intymią vietą esančius plaukelius — tam, kad jie neįsipainiotų į pompos žiedą ir nesukeltų skausmo.

Tuomet, patepę pompos žiedą lubrikantu, lėtai įkiškite varpą į pompos cilindrą. Spustelėkite šalia esančią pompos rankenėlę — tai reikalinga, kad vidų pripildytumėte vakuumu.

15 Indonezijos slengo žodžių, padėsiančių kalbėti kaip vietiniams - Gidai ir patarimai

Kai pasieksite erekciją, ištraukite varpą ir iškart ant jos užmaukite penio žiedą. Atlikus visus žingsnius, erekcija tęsis pakankamai ilgai, jog jūs ir jūsų antroji pusė galėtumėte pasimėgauti viena intymių santykių sesija. Jūsų laisvė pasirinkti, ar penio pompa bus naudojama prieš įžanginius žaidimus, ar tik prieš pat įsiskverbimą. Kaip teisingai išsirinkti? Penio pompų galite rasti, ko gero, visose elektroninėse bei fizinėse intymių prekių parduotuvėse.

varpos pokalbis

Vis dėlto, didelis asortimentas gali suklaidinti, todėl svarbu žinoti, į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis šią priemonę. Visų pirma, įsitikinkite, jog šalia pompos vakuumo rankenėlės yra vožtuvas, kuris saugiai ir greitai padės išleisti vakuumą.

Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į pompos žiedo dydį. Jeigu jis bus per mažas, nepatogiai spaus, o jeigu per didelis — trukdys pasiekti geriausią efektą. Taigi, prieš pirkdami išsimatuokite savo varpos skersmenį ir pasidomėkite priemonės skersmeniu.

Baperis (bä-pər) / per daug emocingas

Penio pompa — dviguba nauda Nors daugiausiai penio pompos žinomos dėl savo poveikio erekcijai pasiekti, jos turi ir daugiau privalumų. Pavyzdžiui, ja naudodamiesi galite patirti malonumą, nes siurbimas sukelia panašius į oralinio sekso metu patiriamus pojūčius.

Kitas privalumas — padidėjęs pasididžiavimas. Suaktyvinta kraujotaka į lytinį organą reiškia ne tik tai, kad sustiprės jūsų erekcija ir ja galėsite džiaugtis ilgiau.

Ji taip pat padės pasiekti trumpalaikį didesnės ir ilgesnės varpos efektą. Taigi, antrąją pusę nustebinsite dvigubai.

Ar mano varpa normali? Idėja normaliai persekioja daugelį vyrų, ypač kai kalbama apie jūsų varpą. Baimė, kad nesame normalūs, trukdo daugeliui vaikinų kalbėtis su draugais, šeima, partneriais ir net jų sveikatos priežiūros paslaugų teikėju apie visiškai gydomas ar net išvengiamas sveikatos problemas, tokias kaip erekcijos disfunkcija ERpriešlaikinė ejakuliacija, skausmingas seksas ir netgi depresija. Mes norime jums pasakyti, kad įprasta varpa nėra dalykas.

Tai vienintelis neinvazinis būdas, leidžiantis pasiekti tokius rezultatus. Vėl pasitikėti masažas ir varpos padidėjimas lovoje gali būti labai paprasta.

Būsimiems vyrams pasakojo apie lytiškai plintančias infekcijas Publikavimo data: Spausdinti Rimtai ir šmaikščiai. Čia spalio 27 d. Juk viešai kalbėti apie lytinius reikalus vis dar nėra įprasta, o pagrindinis jų informacijos šaltinis yra paieškos sistema google.

Tereikia nebijoti naujovių ir į pagalbą pasitelkti sekso reikmenis. Kai kurie intymūs produktai gali padidinti malonumą, o kiti, tokie kaip penio pompa, gali netgi išgelbėti intymius santykius.

Būsimiems vyrams pasakojo apie lytiškai plintančias infekcijas - ULAC

Norėdami išlaikyti tarpusavio ryšį sveiką, turėtumėte visapusiškai juo varpos pokalbis. O tai reiškia daugiau nei tik draugystę ir prisirišimą.

Tai — ir intymumas, seksualinė energija, aistra. Užsakymo Nr.

varpos pokalbis