Blizgesys žiedai yra šiek tiek žiedų, kad eiti aplink varpos galvutę. Q: Kaip apie grąžinamosios išmokos A: Visa grąžinamoji išmoka, jei prekė neatitinka aprašymo arba su defektais.

kas padeda varpos padidėjimui

Ilgis viduje narvo yra apie 1. Skersmuo apie 2. Pastaba: Paprastai leidžiamas skirtumai dydis yra maždaug 0,5 colio matavimas.

mažiausia varpa pasaulyje

Prašome patikrinti, specifikacijas, prieš pateikdami užsakymą. Jei jūs nieko prieš, tai, prašau, nereikia pirkti,ačiū.

prarado erekciją ligos metu

Mieli klientai, Prašome atkreipti dėmesį: Mes nesame atsakingi dėl bet kokių vartotojo muito ar importo mokesčių ,šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

Mes nesame atsakingi dėl bet kokių atsitikimų, vėlavimų ar kitų klausimų, pristatymo laikotarpiu. Mes paprastai pažymėti savo daiktą, kaip "Metalo Amatai".

švietimas ant varpos

Varpos spynos grąžinti sugedusį straipsniai per 3 dienas po to, kai jas gavo, mes atsiųsime jums naujus, bet jūs turite mokėti siuntimo išlaidų, arba Grąžinamoji išmoka bus suteikta, nes pinigų atgal. Garantija neapima: avarija, žmogaus gedimo ar netinkamo naudojimo.

erekcijos stiprinimo metodai

Atsiliepimai : Gerbiami klientai, mes dėkingi už jūsų geranorišką bendradarbiavimą su mumis, jei jus tenkina mūsų daiktų ir paslaugų, prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą, mes išspręsti visas problemas, patenkinamai. Jūsų teigiamų atsiliepimų bus labai dėkingi.

Žymos: cbt kankinimą, ilgai skaistybės narve metalo, vyrams sekso žaislas, sekso žaislas, bdsm žaislas, berniukai skaistybės narve, višta gaidys narve, sex stroker, peni žiedas, skaistybės narve ht.