Nėra visiškai jokio būdas pasakyti, kas yra pakuotės viduje. Yra daugybė įvairių gaidžių žiedų, kuriuos galima naudoti prieš susijaudinimą ar po jo, ir kai kurie gali stimuliuoti abu partnerius vienu metu. Tai reiškia, kad jums reikia rasti geriausią dydį save matavimo, prieš jums pirkti. Kaip naudoti penio žiedą?

Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.

varpos žydas

Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

varpos žydas

Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Štai keletas pagrindinių variantų, kurie padės jums nuspręsti, kokio tipo gaidžio žiedas jums tinkamiausias. Reguliuojami gaidžio žiedai : Reguliuojamas žiedas, dėvimas aplink jūsų varpą ir virš arba po kapšelio.

Galite pakeisti žiedo sandarumą, kad jis atitiktų jūsų varpos dydį ir norimą komforto lygį. Silikoniniai gaidžio žiedai : Šie ištempti gaidžio žiedai yra fiksuoto dydžio, apgaubiantys jūsų varpos pagrindą, ir gali išsitempti, kad tilptų skirtingų pavarčių varpos.

Penio žiedas: kam jis skirtas?

Jas lengva užsidėti ir nusimesti, tačiau, atsižvelgiant į jūsų varpos dydį, jos gali netikti taip tvirtai, kaip norite. Vibruojantys gaidžio žiedai : Vibruojančiuose gaidžio žieduose yra baterijomis maitinamas išorinis stimuliatorius, kuris vibruoja, galėdamas sukelti intensyvesnį orgazmą tiek jums, tiek jūsų partneriui.

Yra tikrai labai galingų žiedų, kurių sukeliama sensacija tikrai nebus pati švelniausia. Prie tokio galingumo žaislo priprasti būtų labai sunku. Reikia palaipsniui didinti vibracijų galingumą arba dar geriau, kas tam tikras laikas keisti seną žiedą nauju, galingesniu, kol galų gale būsite pakankamai pasiruošę naujiems iššūkiams.

varpos žydas

Taip pat nepamirškite, kad ne visiems ir ne visoms patinka gili ir stipri vibracija. Yra daugybė žmonių, kuriuos labiau jaudina greita ir staigi stimuliacija, tad pasidomėkite prieš pirkdami.

Apyvarpės Kompleksas Žiedas Time Delay Užrakto Kilpa Phimosis Korekcijos Prietaisas Varpos Žiedas

Vien penio žiedas jūsų seksualinio gyvenimo neišgelbės Kad ir koks išmanus žaisliukas papildys jūsų miegamojo žaidimus, nesvarbu ar jis valdomas su išmaniuoju telefonu ar rankiniu būdu, vien jis jūsų seksualinio gyvenimo nepastatys atgal į vėžes. Be abejonės, tokių išimčių gali pasitaikyti, bet tai yra žaislas skirtas paįvairinti, o ne visiškai apversti jūsų intymų laiką kartu.

varpos žydas

Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

varpos žydas

Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip tik galima su atsakymą. Prieš atlikdami mokėjimą, prašome perskaityti šiuos Klausimus, kuriems reikia dėmesio ir patvirtinti viskas yra aišku jums, kad būtų išvengta bet kokių ginčų.

varpos žydas

Tačiau tuo atveju, spalva, kuri norite, yra sandelyje, kai kurios spalvos gali būti siunčiami 3: pakuotės, dėžutės Sekso žaislai, kuris apima mažmeninės langelyje.