Koks yra varpos didinimo ekstenderiu veiksmingumas? Šis paradoksas yra labai įdomus. Ilgiausio penio pasaulyje savininkas siekia, kad šis jo titulas būtų pripažintas kaip negalia Penio dydis nusako vyro charakterį Didžiausias pasaulyje penis Oficialus rekordas buvo užregistruotas Dr. Taip pat ir nuo individualios varpos formų savybės.

brangiausios varpos

Vieni žmonės nieku gyvu nesuvalgytų patiekalo, pagaminto iš gyvūnų genitalijų, tuo tarpu kiti už tokį delikatesą pasirengę pakloti šimtus dolerių. Jako varpa ar avies lytinės liaukos - tik keli iš daugybės Guolizhuang restorane, Kinijoje, siūlomų patiekalų. Kinai tiki, kad gyvūno lytinių organų valgymas didina vyro potenciją ir daro neįtikėtinus stebuklus su moters oda.

brangiausios varpos

Norite tuo brangiausios varpos Užsukite į šį restoraną, kuris jau praplėtė savo tinklą ne tik Pekine, bet ir Atlantos Kinų kvartale. Kai kurie patiekalai primena žvaigždes, gėles ir kitas įdomias formas, bet tai iš tiesų yra plonai ir lygiai išpjaustyta, pavyzdžiui, asilo varpa.

Kadangi maistas čia atrodo gana neįprastai, padavėjai restorano svečiams paaiškina kiekvieno patiekalo sudėtį ir ypatybes. Pavyzdžiui, moterims nepatartina valgyti gyvūnų sėklidžių, nes gali pastorėti jų balsas arba pradėti želti barzda.

brangiausios varpos

Guolizhuang restoraną atidarė vyriškis, vardu Guo. Sakoma, kad gyvūnų lytiniuose organuose yra labai žemas cholesterolio kiekis, ir jie pasižymi gydomosiomis savybėmis. Jaunimui iki 15 metų Guolizhuang restorane valgyti draudžiama, kadangi gyvūnų hormonai gali sutrikdyti natūralų jaunų žmonių vystymosi procesą.

Kalėdinė dovana klaipėdiečiams ir miesto svečiams – nemokamas kariliono koncertas

Varpos restorane lankosi daug verslininkų, kurie sukaria ilgą kelią, kad čia papietautų. Brangiausios varpos kiekvieno lankytojo privatumas yra garantuotas: visi stalai yra įkurti atskiruose kambarėliuose, atokiai nuo smalsių akių. Į brangiausių patiekalų sąrašą Varpos restorane Pekine patenka jako varpa daugiau nei JAV dolerių arba 10 varpų asorti apie JAV doleriųtačiau ypatingiems ir turtingiems klientams Guolizhuang restoranas gali pasiūlyti tigro varpą, kurios vertė net 1 JAV dolerių.

brangiausios varpos