Pirminiai tyrimai rodo, kad šio gydymo sėkmės procentas yra geras. Ligos gydytojas apie erekcijos sutrikimą sužino iš paciento. Feldman H et al. Taip pat yra daug maisto produktų, kurie padidina impotencijos riziką. Kraštutiniais atvejais naudojamos vakuuminės pompos, atliekamas varpos protezavimas. Pistacijos Iki m tyrimas stebėjo pistacijų poveikį pacientams, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos, ir nustatė, kad tiems, kurie kelias savaites vartojo daug riešutų turinčią dietą, pastebimai pagerėjo jų seksualinė sveikata.

erekcijos tyrimas

Šis sutrikimas gali paveikti vyrą ir psichologiškai, ir psichosocialiai, todėl gerokai pablogėja jo gyvenimo kokybė. Erekcijos sutrikimai klasifikuojami į organinius, psichogeninius ir mišrius.

erekcijos tyrimas

Organinius sutrikimus lemia kraujagyslių ligos aterosklerozėhormoniniai sutrikimai, operacijos, vaistai, o psichogeninius — depresija, nerimas, stresas, santykių arba socialinės problemos.

Vyresniems pacientams dažniausiai pasireiškia organiniai sutrikimai, jaunesniems — psichogeniniai.

Erekcijos sutrikimai. Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Pagrindiniai impotencijos rizikos veiksniai yra rūkymas, nutukimas, fizinio aktyvumo trūkumas, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje hipercholesterolemijametabolinis sindromas, cukrinis diabetas. Pasirinktinis varpos sutrikimui diagnozuoti surenkami duomenys apie paciento medicininį bei seksualinį gyvenimą, erekcijos tyrimas fizinis vyro ištyrimas, laboratoriniai tyrimai gliukozės kiekis kraujyje, testosterono koncentracija bei kiti tyrimai pagal poreikį.

erekcijos tyrimas

Impotencija gydoma koreguojant gyvenimo būdą. Sutrikimų turinčiam vyrui gali būti rekomenduojama didinti fizinį aktyvumą, mažinti antsvorį, atsisakyti arba mažinti rūkymą bei alkoholio vartojimą.

erekcijos tyrimas

Gali būti taikomas ir medikamentinis gydymas, kuomet skiriami maisto papildai ar 5-ojo tipo fosfodiesterazės inhibitoriai, kurie padeda atpalaiduoti varpos kraujagysles. Nesant efekto, skiriamos injekcijos į varpos kanalą ar pačią varpą.

Lengvas būdas, kaip padidinti testosteroną!

Jei vyrą kausto nerimas, jam gali būti skiriami antidepresantai. Kraštutiniais atvejais naudojamos vakuuminės pompos, atliekamas varpos protezavimas.

erekcijos tyrimas