Varpos galvutė lot. Varpos plėtros grietinėlės arba varpos plėtros aliejus taip pat gali būti naudojama per meilės, kad šie produktai daugiau erotinis tikslas dėl kai kurių vyrų. Gali būti montuojamas ant darbo skydelis arba montuojamas ant stovo. Membranos yra elastingos, asimetriškos. Dainys: jei vyrai žiūrėtų, ką valgo, penio implantų nereikėtų - DELFI Gyvenimas Be to, tempimo įtaisų naudojimas, be to, nepatogu, gali sukurti per didelę jėgą peniui ir sukelti sužalojimus, nervų pažeidimus ir krešulio susidarymą. Vėliau lapai paruduoja, prasideda nekrozė, t.

Priešlaikinė ejakuliacija

Panašūs produktai Didelis srautas siurblys vibracinius dozavimo siurblys micro Sanitarijos peristaltiniu siurbliu maks. Prekės informacija Siurblio vamzdis medžiaga: skaidri maisto klasės silikono vamzdelis peristaltiniu siurbliu Siurblio vamzdis specifikacijos: vidinis skersmuo Priima kokybės elektroninių komponentų nd velenas, ji turi aukšto efektyvumo nd geri.

varpos veikimas

Mažas kūnas, didelė galia, eco-draugiškas ir energijos taupymo. Ilgo gyvenimo ir žemas triukšmo lygis, lengva įdiegti. Yra 24V vandens siurblys, kuris gali perkelti vandens. Tinka saulės vandens šildytuvas, mažų žuvų tvenkinys ir kt.

varpos veikimas

Jo unikalus vandens nepraleidžiančios maitinimo jungtis sustoja vandens wicking varpos veikimas apsaugo nuo galimo kondensato problemas. Puikus gyvulių girdymo. Drėkinimo pondaeration.

varpos veikimas

Jo siurbimo slėgis gali pasiekti 33mbar abs t. Jei transformatorių alyva yra naudojami kaip operacinės skysčių, šie siurbliai yra vadinami alyvos žiedo vakuumo siurblį ir siurbimo slėgis gali pasiekti 6.

varpos veikimas

Tai turi didelės apimties mažinimo ir pagrįstą struktūrą. Jis tinka OEM siurblio galvutė su lanksčiomis viršutinė slėgio bendrosios ir pritaikomas skirtingo žarnos. Mažas dydis ir lengvas.

varpos veikimas

Gali būti montuojamas ant darbo skydelis arba montuojamas ant stovo.