Erekcijos sutrikimai ESarba erektilinė disfunkcija, daro reikšmingą neigiamą įtaką ne tik pacientų, bet ir jų seksualinių partnerių gyvenimo kokybei. Ar antihipertenziniai vaistai gali sukelti ar skatinti ES?

Ligos prevencija Pilnavertei erekcijai svarbus sveikas gyvenimo būdas, geri poros tarpusavio santykiai, jauki, rami aplinka lytinių santykių metu.

peleninės varpos

Pastebėta, kad kuo dažnesni lytiniai santykiai, tuo mažesnė tikimybė patirti erekcijos sutrikimus. Spauskite ant pasirinkto raktinio žodžio ir raskite visą, su juo susijusią informaciją apie vaistus, ligas, straipsnius, forumo temas bei gydytojų atsakymus.

kas daro mažą varpą

Svarbiausia erekcijos sutrikimo priežastis yra bloga arterinė kraujotaka vyro varpoje. Be geros arterinės kraujotakos, be gero kraujo pritekėjimo į vyro varpą, geros erekcijos nebūna. Visa tai, kas blogina kraujo cirkuliaciją varpoje, yra vyrų lytinės potencijos rizikos faktoriai. Tai aterosklerozė, diabetas, aukštas kraujo spaudimas, rūkymas, alkoholis, heroinas ir kt.

kaip sukelti erekciją namuose

Vienas iš tokių rizikos faktorių yra fizinis neveiklumas. Fizinis neveiklumas, ypač ilgas sėdėjimas, blogina vyrų lytinio gyvenimo kokybę. Taip pat esant šlapinimosi ar lytinės funkcijos sutrikimams.

kurie darė erekcijos pratimus

Visi vyrai nuo 40 metų privalo profilaktiškai tikrintis vieną kartą per metus ir dėl prostatos vėžio. Ypač tai svarbu vyrams, kurių šeimoje buvo sirgusių vėžinėmis ligomis arba jie patys dažnai sirgo lyties ir šlapimo organų uždegimais.

koks buvo varpos vardas rusijoje

Apžiūros metu įvertinama prostatos būklė. Atliekamas digitalinis tyrimas, echoskopija, imamas kraujo tyrimas PSA - prostatos specifiniam antigenui. Skubūs tyrimai atliekami vietos laboratorijoje per min.

kas yra eržilo varpa