Tai geriau būti apklausta pas gydytoją dėl galutinio diagnostikos ir tikslesnės gydymo. Jei organo gale ir kapšelio epidermyje yra mažų baltų spuogų ant varpos, tai gali reikšti, kad vyras susižeidė odą skutant intymią vietą. CO2 lazeris perlų papuloms : tai maža kosmetinė chirurgija ir geriausias būdas pašalinti perlamutrines papules ant glanso. Esant bakterinei infekcijai, Fordyce granulės taip pat tampa didesnės nei įprasto dydžio.

Ar perlamutrinės papulės yra užkrečiamos?

didelis varpos jautrumas kaip prailginti varpos erekciją

Tysono liaukos yra tam tikros varpos struktūros, esančios visiems vyrams, regione aplink galvutes. Šios liaukos yra atsakingos už tepimo skysčio gamybą, kuris palengvina įsiskverbimą artimo kontakto metu ir yra dažnai nematomas.

SveikataLigos ir Sąlygos Perlamutrinės papulių.

Tačiau yra atvejų, kai šios liaukos yra labiau matomos, atrodo kaip maži balti rutuliai ar spuogai aplink varpos galvą ir vadinami moksliškai perlamutrinėmis papulėmis. Paprastai nereikia gydyti Tysono liaukų, nes tai yra įprastas ir gerybinis pokytis, tačiau, jei vyrui yra nemalonu ir, pavyzdžiui, jaučiasi jo savivertė, jis turėtų kreiptis į gydytoją, kad jis galėtų pasiūlyti tinkamiausią.

atviras varpos subproduktų varpos

Taisono liaukos priežastys ir simptomai Taisono liaukos yra struktūros, esančios varpoje nuo pat gimimo, be jokių kitų priežasčių, susijusių su jos išvaizda. Tačiau dažniausiai jie geriausiai matomi erekcijos ir lytinių santykių metu, nes jie yra atsakingi už tepimo skysčio, kuris palengvina skverbimąsi, gamybą.

Be to, kad Tysono liaukos yra laikomos normalia ir gerybine struktūra, tai nerodo požymių ar simptomų, tačiau vyrams tai gali sukelti estetinį diskomfortą.

petras pirmasis varpos dydis bloga erekcija nuo jaudulio

Sužinokite apie kitas kamuolio varpos priežastis. Gydymo galimybės Daugeliu atvejų Tyson liaukoms nereikia jokio gydymo, nes jos yra gerybinės ir nesukelia sveikatos problemų. Tačiau kai kuriems vyrams jie gali sukelti didelių varpos įvaizdžio pokyčių, o tai galiausiai trukdo jų santykiams.

kaip padėti jei moteris neturi erekcijos kaip pakelti erekciją vaistais

Tokiais atvejais urologas gali rekomenduoti: Cauterization: ši technika susideda iš elektros srovės naudojimo liaukoms sudeginti ir pašalinti jas iš galvutės. Ši procedūra paprastai atliekama taikant vietinę nejautrą; Nedidelė operacija: gydytojas taiko vietinę nejautrą, o paskui skalpeliu pašalina liaukas.

nėra nuolatinės erekcijos dėl to kas gali būti varpos skausmas

Šią techniką biure gali atlikti patyręs urologas; Nors Tysono liaukoms pašalinti buvo lengviau tepti vaistą ar tepalą, jų dar nėra. Be to, pašalinus perlamutrines papules, gali išsausėti varpa, kuri tampa sudirgusi ir lengviau sulaužoma oda.

ОРГАНАЙЗЕР ИЗ КАРТОНА СВОИМИ РУКАМИ

Taigi gydymo beveik visada vengiama ir urologas nerekomenduoja. Ar yra gydymas namuose? Taip perlamutrinė varpa yra keletas gydymo būdų namuose, naudojant rūgštis ir vaistus nuo karpų ir kukurūzų, tačiau jie nėra saugūs sveikatai, nes gali stipriai dirginti varpą ir jų reikėtų vengti.

kaip tilpti didelę varpą erekcijos metu varpa yra labai sunki

Visais atvejais prieš bandant bet kokį gydymą namuose visada patartina kreiptis į urologą. Perlamutrinės papulės, kurias sukelia Tysono liaukos, nėra užkrečiamos, todėl taip pat nelaikomos lytiniu keliu plintančia liga.

Vienas iš labiausiai nežinomų, bet bendrų jausmų yra liepsnojančių perlamutrinių papulių, kai kurių baltųjų granitų, kurie paprastai supa glanso dalį, išvaizda.

Dažnai šiuos pažeidimus galima supainioti su perlamutrinė varpa karpomis, kurias sukelia ŽPV virusas, violetinė ant varpos vienintelis būdas patvirtinti diagnozę yra kreiptis į urologą.