Kas trokšta be nuosavų rankų pastangų savo mažajam princui padėti tapti karaliumi, turi tai daryti specialiomis priemonėmis, įrankiais bei prietaisais — ekstenzoriais. Tokiu atveju žiedas nenuslys. Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Virgilijus Alekna teigia, kad nauji pakeitimai leistų daugiau kokios galimybes padidinti nari skirti ir sporto finansavimui.

varpos galimybes

Mamos klausia, ar reikia atsmaukinėti naujagimių ir kūdikių apyvarpes mat norisi kruopščiai nuplauti varpos galvutę. Taip daryti negalima ir net neverta, nes kūdikių apyvarpė neatsismaukia.

varpos galimybes

Medicinos literatūroje teigiama, kad berniukų apyvarpė pamažu gali atsismaukti jau pirmųjų metų pabaigoje, tačiau vaikų urologai pataria apyvarpės neplėšyti ir nesmaukinėti net iki 5 metų — tol, kol ji netaps visiškai paslanki beje, kartais net mokyklinio amžiaus berniuko apyvarpė būna vietomis suaugusi su varpos galvute, todėl jos negalima atsmaukti — nesigraužkite, apyvarpė tikrai atlips. Net tada, kai apyvarpė lengvai atsismaukia, nereikia jos atplėšinėti ir plauti berniuko varpos kelis kartus per dieną.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Pakanka tik kartą per savaitę maudomam varpos galimybes atsmaukti apyvarpę ir švelniai nuplauti varpos galvutę šiltu vandeniu ir paprastu vaikišku muilu Kodėl nereikia atsmaukinėti? Mažiems berniukams dar nesigamina ir nesikaupia apyvarpės sekretas smegmabe to, dažnas apyvarpės smaukinėjimas berniukui gali patikti, o varpos galimybes bus vienas žingsnis onanizmo link. Stipriai atsmaukta apyvarpė gali užsiveržti ir nebesugrįžti į savo ankstesnę būseną.

varpos galimybes

Jei taip atsitiko, reikia greičiau kreiptis į medikus, gali net prireikti operacijos. Beje, jei apyvarpė siaura, ji gali užsismaugti ir berniukui onanizuojantis.

varpos galimybes

Kartais dėl dažnų apyvarpės ir varpos galvutės uždegimų apyvarpė užrandėja, nebeatsismaukia. Vaikui pasidaro sunku šlapintis, šlapimas teka maža srovele, jo vis lieka šlapimo pūslėje. Varpos rūšys ir rūšys šią patologiją nesunku: šlapinantis išsipučia vaiko varpos galiukas, vaikas šlapindamasis stena.

varpos galimybes

Užrandėjusią ir nebeatsismaukiančią apyvarpę reikia gydyti, nes kitaip gali sutrikti inkstų veikla Po 5 metų fimozė dažniausiai išnyksta ir apiplauti apyvarpę bei varpos galvutę nesukelia jokių sunkumų. Jums reikėtų pasikliauti vietinių gydytojų patarimais, naudoti tepalus, o jei problema neišsispręs, pagalvoti apie papijaustymo galimybę.

varpos galimybes