Su maža patirtimi dirbant su šiurkščiais smulkiais akmenimis, galite sugadinti skustuvo priartinimo penis su skudsimu. Kontaktai 1. Nėra nieko blogo - tai tik jūsų varpa yra varpa. Top 9 trimmeriai: Įvertinimas barzda ir ūsai Ne kiekvienas žmogus turi norą ir sugebėjimą reguliariai lankytis kirpėjoje. Reikia nepamiršti, kad jos nosis turėtų būti šiek tiek suapvalintas, nes aštrus galas nosis gali būti įbrėžimų ir gabalų priežastis. Jis padengiamas plonu ir storu sluoksniu, kad būtų sukurtas tolygiausias paviršius.

Headinside plūduriuojantis forma "formą" formos, lengvai susidoroti smakro, žandikaulio ir kiti veido kyšančių dalių; išorę plūduriuojantis forma aštuonių formos, veiksmingai skustis burną,šventyklos ir kitų kampų.

varpos skustuvai

Uždarųjų struktūra, dizainas, viso kūno prausiklis nerimauti nemokamai, atrakinti daugiau naudoti scena. Storis varpos skustuvai 30 mm, mažų komunalinių itin patogus nešiotis nešiojamasis, kelionės, kelionės gali mėgautis namuose, pavyzdžiui, skutimosi patirtį, tvarkingas.

Įrengtas, su variklio greitis iki ruožtu 1 minutę, vibracijos sumažinimo konstrukcija ir pavarų struktūros optimizavimas yra pasiekti, mažas šokas ir mažai triukšmo poveikis lieka neišspręsti. Kai skustuvas yra nepakankamai įkrautas ir negali būti įjungtas, imti ji 5 minutes ir jis gali būti naudojamas ne mažiau kaip vieną kartą.

Peilis akių yra lanksti plūduriuojantis veiksmingai sumažinti veido slėgis skutimosi odą be iritation skutimosi patogiau.

varpos skustuvai

Peilis ju yra apvalus ir sklandžiai, patogiai ir odos draugiškas. Kai flled su elektros, šviesos žibintai yra ryškiai balta. Švelniai taikyti nuolatinio spaudimo švelniai skustis ant veido, o naudojant švelniai.

varpos skustuvai

Išvengti skutimosi pakartotinai toje pačioje vietoje sausas skustis isbetter nei skutimosipvz. Laikyti peilio atvira pusėje ir pašalinti frezavimo galvos. Frezavimo galvos presai vertikaliai prie fiuzeliažo, gali užbaigti diegimą.

varpos skustuvai

Nominali galia: 2W.