Sergant kitomis ligomis, vaisto dozę nustato gydytojas. Deja, bet ne visi vyrai skuba kreiptis į medikus. Kaip galime įveikti erekcijos sutrikimus, potencijos, vaisingumo problemas?

48 metų silpna erekcija

Naudojimo instrukcijos Phezam kapsulės Pagal instrukcijas, Phezam suaugusieji turėtų vartoti po 2 kapsules kartus per dieną, o vaikai - po 1 kapsulę 2 kartus per dieną. Tikslią vaisto dozę turi nustatyti gydantis gydytojas, kaip nurodo pacientas.

pabusti ir jam yra erekcija

Gydymo kursas yra mėnesiai. Piracetamo erekcija reikia, gydymo kursą galima pakartoti po kelių mėnesių pertraukos. Pagal instrukcijas Phezam negalima skirti vaikams iki 5 metų ir pacientams, sergantiems smegenų augliais.

Kartu vartojant Phezam ir kraujospūdį didinančius vaistus, sumažėja bendras gydomasis poveikis.

nei pakelti varpą

Gydymo vaistais laikotarpiu neturėtumėte vartoti alkoholio, antidepresantų ir vaistų, slopinančių nervų sistemą. Kontraindikacijos Kontraindikacijos vartoti Phezam yra padidėjęs jautrumas ir netoleravimas vaisto komponentams, inkstų ir kepenų nepakankamumas, Parkinsono liga, smegenų navikai, nėštumas ir žindymas, vaikai iki 5 metų. Atsargiai vaistas skiriamas esant sunkioms virškinimo trakto ligoms ir vyresniame amžiuje.

kodėl nėra erekcijos 45 m

Šalutinis Phezam poveikis Phezam gali sukelti šiuos šalutinius poveikius: galvos skausmas ir galvos svaigimas; vėmimas, pykinimas, viduriavimas, dispepsija; koordinacijos sutrikimai, letargija ir sumažėjusios psichomotorinės reakcijos; alerginės reakcijos - dilgėlinė, niežulys, Quincke edema, bronchų spazmas, egzema, odos bėrimas.